Кількість загиблих у Києві у четвер перевищила 60 людей

20.02.2014

За попередніми даними, станом на 15:20 на Майдані Незалежності вбили понад 60 мітингувальників, повідомив керівник медичної служби Штабу національного спротиву, депутат від ВО «Свобода» Святослав Ханенко.

За його словами, снайпери застосовують звичайні бойові і бронебійні патрони, стріляють на враження у голову, шию, грудну клітку, живіт, - пише ZAXID.NET.

«Основні місця концентрації вбитих та поранених – на вулиці Інститутській, біля палацу Свободи (колишнього Жовтневого), готелю «Україна», на Михайлівській вулиці біля готелю «Козацький». Також тяжко поранено в шию медика-волонтерку», - розповів Ханенко.

Він також зазначив, що карети швидкої допомоги мали великі проблеми з під’їздом до місць перебування поранених.

«На вулицях Інститутській і Мечникова озброєні охоронці режиму Януковича відкривали вогонь по колесах автомобілів. Крім того, вчора я вимагав від керівництва Міністерства охорони здоров’я та керівництва КМДА розгорнути польовий госпіталь для негайної допомоги пораненим на місці. Однак цю вимогу було проігноровано, що демонструє абсолютну неготовність до професійного реагування на надзвичайні обставини, небезпечні для життя людей», - повідомив Ханенко.

Керівник медичної служби також додав, що мобільні бригади Майдану, медичні пункти і представники «Червоного хреста» надають допомогу постраждалим у зоні бойових дій.