Київський осередок МНК долучився до проекту "Батарейки, здавайтесь!"

06.11.2013
Київський осередок МНК долучився до проекту "Батарейки, здавайтесь!". Відтепер ви можете приносити відпрацьовані елементи живлення до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал 9 (м. Золоті Ворота).
Батарейки містять свинець, ртуть, кадмій, агресивні кислоти, які забруднюють навколишнє середовище, тим самим негативно впливаючи на здоров'я людей. Саме тому важливо не викидати їх разом із побутовим сміттям, а правильно утилізовувати.
Відпрацьовані батерейки не можна викидати у смітники, оскільки вони несуть серйозну небезпеку для навколишнього середовища, екосистеми та здоров’я людини.  
Існує проблема – це відсутність широкої мережі для збору відпрацьованих батарейок. Тому суть проекту заключається в тому, щоб донести до свідомості людей необхідність утилізації використаних елементів живлення та розширювати мережу встановлених скриньок для збору батарейок та акумуляторів від телефонів, ноутбуків та ін. Долучитись до проекту може кожен. 
Проект діє в межах Всеукраїнської мережової активності громадськості, науковців, переробного підприємства "Аргентум". Іціатори проекту "Здорова столиця".