Київський кіноклуб аналізував події Помаранчевої революції

09.12.2011
Фільм складався з 4-х окремих серій: "Загублений шанс", "Бій без правил", "Велика шахівниця" та "Над прірвою". Кожна  з цих частин розкривала глядачу маловідомі факти з передумов, проблем організації та перебігу Помаранчевої революції в Україні, а також містила багато цікавих коментарів її безпосередніх учасників.
"Ми спеціально обрали цей фільм для показу на кіноклубі МНК, адже з часу подій, про які розповідається у фільмі, пройшло вже 7 років, і громадськість може більш тверезо проаналізувати все, що відбувалося в 2004-му", -  говорить голова КМО МНК Іван Кішка.
На думку Кішки, сучасна українська молодь зобов’язана  осмислити причини, які спонукали мільйони людей по всій Україні вийти на вулицю, щоб захистити свій вибір, а також проаналізувати невдачі та помилки помаранчевої команди яка прийшла до влади у 2005 – му році.
"Сучасна ситуація в країні нагадує 2001-2004рр.: Україною шириться хвиля невдоволення діяльністю влади, люди виходять на акції протесту та, навіть, оголошують голодування. Проте, українці вже не вірять тим "вождям", які зрадили їхню довіру, тепер все залежатиме від молоді, якій набридло бачити свою країну загрузлу у корупції та олігархічно-кланових поділах", - додав Кішка.