Київські МНКівці продовжують боротьбу за зміну табличок на вул.Січових Стрільців

07.09.2016

Боротьба активістів Київського МНК за зміну табличок на вул.Січових Стрільців триває. Після вуличної акції зі зміни покажчиків, у серпні 2016 року активісти надіслали звернення Директору Комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м.Києва” Савченку Дмитру Вікторовичу. У листі цілком законно вимагали замінити будинкові вказівні знаки по вул.Січових Стрільців у зв’язку з тим, що на будинках досі знаходяться орієнтири зі старою назвою вулиці - Артема.

“На наш запит, направлений в КП Шевченківського району м. Київ, керівництво відповіло, що, мовляв, “за власні кошти”, зробить таку “послугу” і виконає свою роботу. Наголошуємо, що заміна будинкових показчиків є їх ОБОВ’ЯЗКОМ, а кошти на цю роботу передбачені у тарифах комунальних платежів громадян та в бюджеті самого КП як витрати на благоустрій. Ми будемо і надалі моніторити цю проблему до її остаточного вирішення, і якщо в зазначений у відписці термін заміна показчиків не буде здійснена, “допоможемо” з цією справою”, - говорить Сергій Репік, в.о. Голови Секретаріату МНК.

Довідка

Артем (Федір Андрійович Сергєєв) - радянський партійний та державний діяч, сепаратист, засновник і лідер Донецько-Криворізької республіки (ДКР) - псевдореспубліки на зразок ДНР та ЛНР, яка діяла у 1918 році. Їх історії мають багато спільного.

ДКР спочатку вимагала автономії від української та російської влади, водночас стверджуючи, що Донецько-Криворізький регіон не може бути відділений від Росії. Долю адміністративної приналежності регіону планували визначити на референдумі. Згодом, ДКР була приєднана до СРСР. Навіть символіка майже не зазнала змін5 прапор ДНР - перевернутий прапор ДКР.

Січові Стрільці - добровольчій курінь Армії УНР, утворений в Києві в кінці 1917 року під керівництвом Євгена Коновальця. Обороняв Україну від наступу більшовиків під Бахмачем та в Києві. Саме з вул. Січових Стрільців почався наступ куреня і очищення Києва від більшовицького повстання, перший бій з якими відбувся на Сінній площі (сучасна Львівська площа). Курінь Січових Стрільців - перша спроба в новітній історії створити українську національну армію, яка могла б захистити інтереси українців.