Київ-Тбілісі: боротьба триває

23.03.2015

Цієї суботи, 21 березня, у Тбілісі відбувся масштабний мітинг грузинського народу проти уряду Бідзіна Іванішвілі. За різними підрахунками, він зібрав від 10 до 50 тисяч прихильників Михайла Саакашвілі. Учасники вимагали відставки уряду, який змінив курс Грузії з проєвропейського на проросійський, а також провадить неефективну політику.

Протестувальники почали ходу від площі Свободи в Тбілісі. Люди тримали в руках прапори Грузії, НАТО, Євросоюзу та України. До них через відеозв’язок із Києва звернувся Михайло Саакашвілі, назвавши нинішню антиурядову ходу «вирішальним етапом боротьби за краще майбутнє для Грузії».

На мітингу було багато української символіки, що засвідчує бажання грузинського народу єднатися з українським народом. Ми, Альянс Балто-Чорноморських Націй, підтримуємо грузинський народ у прагненні до вияву демократичної позиції, європейський курс Грузії та відставку уряду зрадників.

Тамара Шавладзе, представниця Альянсу Балто-Чорноморських Націй, передала на грузинський мітинг символ української боротьби – каску з Майдану.

«Дякую Тамуні Кутателадзе, фінансовому менеджеру ОБСЄ, яка доставила цю каску з Києва у Тбілісі. Ми хочемо, щоб демократичні сили Грузії та України єдналися і підтримували одне одного у боротьбі проти «руского міра»», - зазначила вона.

Нагадаємо, що Молодіжний Націоналістичний Конгрес - співзасновник та член Альянсу Балто-Чорноморських Націй.