Кияни прийшли до Ахметова з камінням

12.04.2012

11 квітня у Києві відбулась акція протесту проти знесення будинків на одній з найвідоміших  та найулюбленіших для Киян та туристів вулиць столиці - Андріївському узвозі.

Захід проходив під офісом одного з забудовників, народного депутата від Партії Регіонів Рената Ахметова.  У багато чисельному протесті, у якому взяло участь близько  600-700 чоловік, були присутні активісти різних громадських організацій, політичних партій, представників мистецтва та культури. Серед них журналіст Єгор Соболєв, громадській діяч Олександр Данилюк, Голова постiйної комiсiї Київської міської ради з питань культури та туризму Олександр Бригинець, спортсмен Віталій Клико, фронтмен гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк, та просто небайдужі кияни.

Активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу, які також  взяли участь у протесті, прийшли на вулицю Десятинну із плакатами та камінням, яке потім символічно залишили біля входу у офіс регіонала.

"Такими діями влада, в особі очільника міста Олексндра Попова, сама собі "вирила" могилу.  Кияни ніколи не пробачать меру таку «реконструкцію» культурно-мистецького серця столиці. Ми підтримуємо вимоги, оголошені під час сьогоднішньої акції та вважаємо, що всіх чиновників причетних до видачі дозволу на знесення архітектурної пам’ятки та інших будинків необхідно негайно звільнити з займаних посад", - заявив голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Сергій Кузан.

Наступна акція на захист Андріївського узвозу запланована на 21 квітня.