Хто причетний до ''чорнухи'' проти Медуниці? (ВІДЕО)

01.11.2012

- Я не зможу мовчати, нікого не хочу обзивати грабіжниками чи хуліганами, але скажу - у місті Суми на парламентських виборах перемогла людина, яка притримується фашистських та терористичних світоглядів. Це людина, яка хоче нашій державі лише поганого, - заявив на прес-конференції "Підсумки парламентської виборчої кампанії-2012 від провідних політичних сил Сумщини" Ігор Перепека, голова контрольної комісії Партії Регіонів у Сумській області.

Цим самим регіонал ще раз надав підстави стверджувати, що саме провладний кандидат Анатолій Єпіфанов причетний до брудної передвиборчої кампанії, зокрема, «чорнухи» проти свого суперника Олега Медуниці. Адже у розповсюджених листівках лунали заклики на зразок «Сумчане! Выгоним фашистскую заразу из нашего города!», «К власти хочет НАЦИОНАЛ-ФАШИЗМ из ОУН-УПА». Але особливо помітною акцією чорного піару залишаються написи на будинках, в яких нібито викриваються «гріхи» кандидата. Найпоширенішим гаслом є «Медуница - нацист».

Нагадаємо, що 29 жовтня стало відомим ім’я переможця по 157 округу м. Суми, де велася запекла боротьба між кандидатом від «Об’єднаної Опозиції» Олегом Медуницею та прибічником Партії регіонів Антатолієм Єпіфановим. «За» Медуницю віддали свій голос 41467 сумчан, що на 10 000 більше, ніж за провладного кандидата.