Хто покарає Кернеса і Добкіна?

24.02.2014

Харків’яни, що зібралися сьогодні на Майдані з однією метою – покарати злочинців Добкіна та Кернеса, вимагають негайних дій з боку новопризначеної влади.

Очільники Харкова, Кернес і Добкін, котрі протягом усього свого правління буквально плювали у душу українцям сепаратистськими  настроями, ставлячи під загрозу єдність України, повинні бути покарані. Контроль за цим процесом лежить особисто на Валентинові Наливайченку як очільнику СБУ. Ніхто не забув і про обіцянки відповідального за МВС Арсена Авакова – спіймати всіх злочинців. Що ми спостерігаємо на разі? Політики, яким довірили подальшу долю країни, святкують перемогу. А тим часом, Геннадій Кернес влаштовує мітинг у центрі Харкова прямісінько під пам’ятником Леніну, піднімаючи прапори компартії. Крім того – ходить під захистом міліції, яка безпосередньо підпорядковується тому ж Авакову. То, виходить, що Наливайченко, Аваков, а разом з ними і колегія при МВС у складі Андрія Парубія та Ігоря Швайка, захищають злочинців? Український народ не давав їм права забувати вимогу №1 – покарати злочинців.  

Харків зараз – це реальний шанс для новообраної влади довести свою спроможність виконувати волю народу. Політики можуть або покарати Кернеса і Добкіна, або остаточно втратити довіру українців. Сьогодні жителі міста Харків, на відміну від тих, хто сидить у кулуарах Верховної Ради, не святкують примарну перемогу, а виходять на мітинг, щоб покарати «Допу і Гєпу» і звільнити місто від злочинців. Ті ж, у свою чергу, почуваються цілком вільно: посіпаки Кернеса і Добкіна чавлять людей під колесами автівок, активісти потрапляють до лікарень. А чим у цей час займаються Наливайченко, Аваков, Парубій та Швайка?...

Чому від силовиків, які на разі підконтрольні цим політикам, немає ніякої реакції? Чому провокації не допомагають їм отямитися? Коли пляшка з водою летить в натовп – це не змушує політиків діяти. Можливо, вони чекають, щоб в людей поцілили справжнім «коктейлем Молотова»?... Тоді згадають, що боротьба триває, а злочинці – досі на волі?