Хто був під градом – дощу не боїться

06.04.2015

Сьогодні, 5 квітня, сумські любителі екстриму знову випробували себе. Тренування перед найбільшою тереновою грою країни «Гурби-Антонівці 2015» проходять цьогоріч уже вдруге.

Перше тренування відбулося за доволі незвичних умов – напередодні випав сніг, який ішов також під час заходу, що створило нові «правила». Традиційним способом «вбити» суперника було важче – через вітер та холод мерзли пальці. Цього разу зібралось майже вдвічі більше людей (близько трьох десятків), які, не зважаючи на погоду, поділились на дві команди та боролися за перемогу. Прямо під час тренування почався град, що також не завадило учасникам продовжити відточувати свої бойові навички.

«Сумчани на «Гурбах» завжди відрізнялися сміливістю, витривалістю, військовими хитрощами. Однак, щороку додаються новачки, тому регулярні тренування є дуже крутою ідеєю. Фактично, ми навчаємо «молодняк» тактиці ведення бою, деяким прийомам боротьби. А ще тренування дуже здружують, що дає додаткову перевагу на грі», - говорить Денис Анріяш, який цьогоріч поїде на «Гурби-Антонівці» втретє.

Загалом захід тривав близько півтори години, протягом яких обидві команди виборювали перемоги та зазнавали поразок. Традиційно, були присутні і дівчата, що ні в чому не поступались сильній статі.

«Збираємо сумчан потренуватися перед теренівкою вже вдруге. Скажу одразу – прогрес є і він дуже помітний. Сьогодні відробляли різні стратегії наступу та оборони. Це, як показує практика, – мало не вирішальне у бою», - говорить голова Сумського осередку МНК Мирослав Ольшанський.