Хрестоносець – вишкіл для молоді, різної за віком

14.07.2015

З 1 до 11 липня у селі Заріччя, що на Івано-Франківщині відбувся вишкільний табір «Хрестоносець», організаторами якого виступили Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії спільно із Молодіжним націоналістичним конгресом (МНК).

Протягом 12 днів діти віком від 8 до 17 років переважно із Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей, а також з Донецької, в загальній кількості близько 100 осіб намагалися стати кращою версією себе завдяки вишколу.

У рамках табору відбулися лекції історичної та виховної тематики, гутірки про правильне поводження з автоматом, ігри на свіжому повітрі, серед яких найбільше до вподоби було регбі.

За час табору підкорили дві вершини гірського масиву Горгани: гору Маковиця, висота якої близько 1000 м, а в роки світових війн на її схилах відбувалися запеклі бої, та гору Горган-Явірницький, висота якої близько 1500 м, з цієї вершини ж добре проглядаються інші гори цього масиву, а саме – Синяк і Довбушанка.

«Важко зробити повністю вишкільний табір, бо таборовики різного віку, тому ми намагалися дати основи. Всі сестри були дуже наполегливі, вони присідали і вчилися військової справи разом з іншими», - розповів по завершенні табору один із організаторів, голова Львівського осередку МНК Назар Франчук.