Хмельничан закликали ''виганяти регіоналів підсрачниками''

14.09.2012
12 вересня на вулицях міста Хмельницького з'явилися трафаретні зображення «копняка» з короною та написом «виженемо регіоналів підсрачниками». В такий спосіб невідомі патріоти міста долучилися до всеукраїнської кампанії «Дай копняка регіоналам» ініційованою ГІ «Оновлення країни».

«Кампанія спротиву Партії регіонів в Україні набирає більших обертів. Тиждень тому в Хмельницькому, мешканці міста не впустили регіоналів на сесію міськради, а голові міської ПР надавали стусанів. Можливо це не зовсім етично, проте люди відповідають тими методами, які для них залишилися», - коментує ситуацію  координатор ГІ «Оновлення країни» у Хмельницькому Олесь Вітряний.

Громадський діяч також закликав мешканців міста долучатися до збору інформації про протиправні дії представників влади.

«Для того, щоб знову не допустити до влади Партію регіонів та її поплічників – комуністів, ми всі маємо зробити висновки та проявити громадську свідомість на цих виборах. Вірю, що не за горами люстраційні процеси та розслідування діяльності теперішньої влади. Закликаємо людей не боятися, не залишатися байдужими та фіксувати всі порушення законодавства які чиняться збоку регіоналів», - закликав Вітряний.

Нагадаємо, координатор ГІ «Оновлення країни» Андрій Левус направив звернення до Генеральної прокуратури України та Міністерства юстиції України з вимогою внести до Верховного суду України подання про заборону Партії регіонів, він також закликав громадян фіксувати інформацію щодо злочинної діяльності ПР та надсилати її на E-mail: info.ok.ua@gmail.com.

10 вересня ГІ «Оновлення країни» та ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» ініціювали проведення конкурсу на кращу агітаційну продукцію для всеукраїнської кампанії «Дай копняка регіоналам».