Хлопців з териконів зможуть прогнати тільки хлопці з криївок

26.03.2013
25 березня мені разом священиком парафії Пресвятої Трійці УГКЦ в м. Полтава о. Юрієм довелося їхати в м. Донецьк до єпископа Донецько-Харківського екзархату УГКЦ Владики Степана в парафіяльних справах. Я, як член МНК та націоналіст, вдягнув організаційний реглан в поїздку. Їдучи до столиці Донецького краю, що славиться своїми українофобами та явно антиукраїнськими настроями населення, у нашому реглані виглядало б дещо провокативно, але сміливо.
Отже, коли ми зупинилися на заправці в м. Павлоград Дніпропетровської обл. випити кави, то раптово до нас підійшов чоловік середнього віку та сказав: «Дякую вам, хлопці!» Ми здивувались та запитали за що? На це чоловік відповів: «От за це!» - і показав на напис на реглані «УПА - Боротьба триває», та додав, що західний Донбас з нами. У самому місті Донецьк на вулиці підійшов чоловік і, прочитавши написи на реглані (трішки з нецензурною лексикою), але таким змістом: «Хлопці, коли ви вже виженете цих «урок» з влади та наведете лад?!»
Ті два рази, коли мені довелося вийти з машини на люди, написи на реглані зчинили певний резонанс. Про що це говорить? Та, мабуть, про те, що, по-перше, ця влада дістала геть навіть кожного мешканця Донбасу, по-друге, що ідеї націоналізму опановують населення сходу України, по-третє, що люди на сході України розчаровані в усіх політичних та ідеологічних течіях і їхня остання надія - це Українські Націоналісти.
Тож теза, що хлопців з териконів можуть прогнати тільки хлопці з криївок, набирає актуальності. Такий реглан може придбати кожен за адресою м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, кв. 4, тел. (044) 234-70-20, 096-188-37-93.