''Хата вільних людей'' знову ожила

09.02.2016

«Чорна Борода» - саме так називається патріотичний мандрівний табір, який відбувся вже вдруге поблизу міста Сколе. Організаторами табору став Молодіжний Націоналістичний Конгрес у Львові.

6-9 лютого шестеро хлопців підкорюали вершину Параска, висота якої 1271 м, що на Сколівських Бескидах, та гору Секул. Маршрут завершився біля «Хати вільних людей», яку влітку реставрували МНКівці.

Учасники табору мали змогу прослухати лекції з виживання взимку в диких умовах. Крім того, пізніше використали ці навички на практиці, у засніжених горах.

Володимир Юрченко, учасник табору, зазначив: «"Цей табір цікавий тим, що відкриває в тобі нові можливості. Ти стаєш краще витримувати холод та втому, знаєш як можна використовувати навколишнє середовище так, щоб отримати тепло, прихисток та їжу. Були  непередбачувані завдання, для вирішення яких доводилось приймати нестандартні рішення. Сподіваюся, що цей табір дійсно виховуватиме нову генерацію українських патріотів".

За словами одного з організаторів табору, Миколи Тинського, основними цілями табору були командна робота, вишкіл та набуття навичок, потрібних у різноманітних екстремальних ситуаціях. Учасники підкорили вершину Параски при доволі складних умовах. «Тішить, що учасники продемонстрували хорошу командну роботу, організованість, холоднокровність та ясність розуму в цих не простих умовах», - додає він.