Харківські націоналісти відкрили таборовий сезон

18.04.2011
Вже сім років поспіль харківська молодь виїжджає в один з мальовничих куточків Слобожанщини на обласний молодіжний табір "Слобідські Ночі", відкриваючи тим самим новий таборовий сезон. Не виключенням став і цей рік.
15-17 квітня поблизу с.Мохнач Зміївського р-ну Харківської області відбувся обласний молодіжний вишкільний табір "Слобідські Ночі — 2011", організований Молодіжним націоналістичним конгресом. Цього року на табір прибула і численна делегація представників Полтавської області, перетворивши таким чином табір на міжобласний.
Таборова програма традиційно складалася як з теоретичних, так і з практичних занять. Основи ідеології українського націоналізму та його особливості, техніка безпеки під час проведення польових таборів та мандрівок, як правильно вибирати спорядження та взуття для мандрівництва, основи роботи з мотузкою в туристичній техніці — ось далеко не повний перелік тем, що піднімалися під час лекцій. Також таборовики отримали досвід у стрільбі з пневматичної зброї, навчилися підніматися по мотузці за допомогою альпіністського спорядження, випробували себе під час подолання смуги перешкод. Як заведено на "Слобідських ночах" початком табору та його закінченням були 15-кілометрові вимарші, пройдені усіма таборовиками без зайвих зусиль та з піднесеним настроєм.
По закінченні табору найкращих нагородили призами від Молодіжного націоналістичного конгресу.