Харківські МНКівці провели вишкіл по темі: "Командоутворення та лідерство"

12.12.2014

11 грудня Харківський осередк МНК провів гутірку на тему: "Командоутворення та лідерство". Перед тим, як перейти до основних понять лекції, вишкільно-кадровий референт  Харківського МНК Михайло Бондарев здійснив невеликий екскурс до подій 2008 року в Ічкерії.

Зокрема, МНКівець розповів про президента Ічкерії Джохара Дудаєва та ситуацію,  яка розгорнулася на Кавказі в недалекому минулому. Особлива активність під час гутірки відбувалася в ході проведення паралелі тих подій із сьогоднішнім становищем України, також харків’яни проаналізували вплив людського чинника на події 2008 року.

"Ми розглянули командоутворення не тільки як організаційну форму професійної діяльності, а й у контексті військової справи. Важливим було донести до людей сенс прорахунків командної роботи", - розповів Бондарев.

Під час гутірки МНКівці також визначили типи лідерства у власному осередку, оперуючи почутим матеріалом. Колективним міркуванням визначили, що в організації діє авторитарно-демократичний стиль керівництва.