Харків'яни готові стояти до кінця і кличуть українців приєднатися

23.02.2014

Боротьба харків’ян на місцевому Майдані продовжується: мітинг, на який сьогодні зібралися жителі міста, не має намірів розходитися. Сьогодні з 12:00 біля стін ОДА лунають гасла «Слава Україні! Героям Слава!».

Жителі міста облаштували польову кухню, пункт прийому теплих речей, медичний пункт. Це – наочний доказ того, що харків’яни готові стояти до кінця. Також організовано Самооборону, яка охороняє людей на Майдані.

«Ми всі готові бути тут стільки, скільки потрібно для того, щоб горезвісних Кернеса та Добкіна було покарано», - говорить Сергій Кузан, голова МНК, який на разі перебуває у Харкові

Харків’яни говорять, що це питання мають вирішити на найближчій сесії Верховної Ради. «Ми звертаємося, передусім, до Авакова, Наливайченка, Турчинова – це ваш тест на профпридатність. Почуйте харків’ян, виконайте нашу вимогу», - говорить Кузан.

«Українцям варто підтримати жителів Харкова, і їхати не в Межигір’я на екскурсію, а сюди – щоб разом притягнути Кернеса і Добкіна до відповідальності», - додає він.