Карпачова оскаржить вирок у справі смерті студента в міліції

06.01.2012
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Нiна Карпачова готує апеляцiю на вирок мiлiцiонеру у справi про смерть студента Iгоря Iндила.
Про це повiдомила прес-служба омбудсмена у п'ятницю.
В апеляції Карпачова наполягатиме на скасуваннi вироку Деснянського районного суду Києва i направленнi справи на додаткове розслiдування.
Карпачова вважає, що пiд час розслiдування справи та розгляду її Деснянським райсудом Києва було допущено iстотнi порушення кримiнально-процесуального законодавства.
У прес-службi також повiдомили, що за дорученням Карпачової в судовому розглядi справи брала участь фахiвець секретарiату уповноваженого з прав людини як представник постраждалих - батькiв Iндила.
"Провадження омбудсмена в цiй справi триватиме доти, доки не буде вiдновлено справедливiсть i захищено права батькiв загиблого Iгоря Iндила", - наголошується в повiдомленнi.
Нагадаємо, у травнi 2010 року в Шевченкiвському райуправлiннi мiлiцiї Києва помер 20-рiчний студент Iгор Iндило.
5 сiчня 2012 року суддя оголосив вирок стосовно дiльничного мiлiцiонера С.Приходька, вiдповiдно до якого засудив його до п'яти рокiв позбавлення волi, звiльнивши вiд вiдбування покарання з випробувальним термiном на два роки, а також позбавив його права протягом двох рокiв обiймати посади в правоохоронних органах i органах влади.