''Якщо доведеться сидіти в одному окопі з політичним опонентом, то це не повинно завадити захистити Україну!''

03.03.2014

«Людей намагаються дезінформувати, викликати у них паніку, - зазначив заступник голови полтавського осередку МНК Олександр Омельченко у виступі на місцевому телеканалі ТРК Лтава. Темою розмови стало обговорення нинішніх подій в Україні. - Ситуація відчутно нагнітається. Так, наприклад, зранку говорили, що в Запоріжжя ввели війська, хоча ці факти виявилися недостовірними».

Також Олександр Омельченко пояснив семантику слова «націоналістичний».

«Націоналіст – це дієвий патріот. Патріот просто любить свою країну і живе з цією любов’ю в душі, а націоналіст докладає якихось зусиль для того, щоб «піднести» націю до вершин. Через недостатню обізнаність в термінах, багато людей ототожнюють поняття «націоналізм» та «нацизм», а необ’єктивна оцінка російських експертів та радянська пропаганда призвели до негативного ставлення людей до поняття «націоналіст»».

На запитання про ймовірний розвиток подій і подальшу долю України, Олександр зазначив, що війна може бути різною:якщо це буде масштабний наступ окупанта, кожен українець, має стати на захист Батьківщини.

«За умови офіційного дозволу вільного користування зброєю, Путін просто побоявся би заходити на територію, знаючи, що 5 мільйонів українців озброєні й рішуче налаштовані захистити свої землі, - наголосив він. - Все буде добре, просто треба йти до своєї мети, послідовно  відстоювати свої інтереси, не поступатися перед жодними загрозами і власне пам’ятати, що Україна – понад усе!».