Як школярі ставали лицарями

17.07.2013

З 5 до 15 липня в лісах Сокальщини вже вдруге проходив молодіжний вишкільний табір "Лицар чести", організований ВМГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК). Близько п’ятдесяти юнаків та дівчат шкільного віку червоно-чорними прапорами гартували тіло та дух.

Програма табору була дуже цікава та насичена. Кожен день був присвячений конкретній темі. Тут читались лекції про національно-визвольну боротьбу українського народу та проводилися різноманітні тренінги, спортивні ігри та змагання, пейнтбол, смуга перешкод, теренова гра.

Особливістю табору є сувора дисципліна. "Кожного ранку проводилася руханка, кожної ночі влаштовувалися алярми, протягом дня постійно було якесь заняття. А тих, хто хотів побайдикувати, відразу відправляли в штрафбат. Таким чином, ми виховуємо молоду, сильну та національно - свідому  українську еліту", - розповів бунчужний табору, голова ЛОО МНК Назар Франчук.

Вечорами учасники знаходили час і на відпочинок – вечірня ватра зі співами та конкурсами. Звичайно, співали українських пісень, особливо повстанських та козацьких.