Про Андріївські вечорниці в Сумах

13.12.2017
Вчора, 12 грудня, в кафе “Sportline” відбулися традиційні Андріївські вечорниці – веселе й колоритне дійство, де учасники змогли поринути в атмосферу українських традицій.
Дівчата традиційно ворожили на свою долю та ім’я майбутнього чоловіка, а хлопці грали в калиту, змагалися хто більше з’їсть вареників та пригощалися балабушками. Продовжились вечорниці веселими переспівами, іграми та забавами. Вся свято супроводжувалося українськими піснями.
“В наш час дуже важливо не забувати про своє, українське. На Андріївських вечорницях ми і наворожили, і набігалися, наїлися і навіть насолодилися музичною паузою, де дівчата грали на бандурі та гітарі. Чудова атмосфера, коло однодумців - що може бути крутіше?! Вдячна всім учасникам, які активно приймали участь в конкурсах, за що отримали чудові подарунки”, - розповідає Катерина Мхальова, одна з організаторів вечорниць.
Організаторами стали ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Суми” за підтримки Відділу у справах молоді та спорту Сумської Міської Ради.