Як у Києві музикою підтримували Павліченків

12.03.2013

Сьогодні, 12 березня, на Солом’янській площі міста Києва зібралось приблизно 700 людей. Вони прийшли підтримати сім’ю Павліченко, справу яких сьогодні розглядав Апеляційний суд. Незручний час проведення заходу не завадив прийти ні школярам, ні студентам, ні працюючим.

У парку поблизу Апеляційного суду на літній сцені встановили звукову апаратуру.  Тут виступали українські гурти “Кому вниз”, “Kozak system”, “Тартак”, “Сокира Перуна”, “Тінь Сонця”. Організатори наголошували, що всі  гурти виступали безкоштовно. Кампанія “Свободу чесним”, долучає до себе все більше відомих та публічних українців. Нагадаємо, що недавно, співачка Руслана  зняла кліп на пісню, в якій активно піднімає проблему свавілля правоохоронних органів та суддів.

“Ми розуміємо, що це не єдиний такий випадок, коли намагаються засудити невинних людей. Це повинно бути максимально розголошено. Ми хочемо сказати всім несправедливо засудженим,  що суспільство пам’ятає їх і бореться”, - сказав Іван Леньо з гурту “Kozak system”.

На сьогоднішній момент не може не радувати факт підтримки музикантів гурту “Тартак”. Він виконав багато пісень. З особливою силою,  людей об’єднала пісня “Я не хочу”.

Кожен, хто прийшов на акцію, мав свої мотиви, та одночасно пам’ятав: ми тут, бо ніхто не має права позбавляти сім’ю  дому, дитину – батька, чесну людину – волі.

Також зі сцени постійно лунали прохання поважати один одного та не смітити у парку. Багато людей прийшло з власними плакатами та роздруківками “Волю Павліченкам”. Рада Назаренко, член Київського МНК, відзначає, що приємно чути лозунги, які українською мовою звучать природніше, ніж на першій акції - марші. 

Апеляційний суд Києва переніс на 21 березня розгляд апеляції на вирок Сергію та Дмитру Павліченкам. Суд перенесено у зв'язку з викликом на допит додаткових свідків. Початок слухання назначено на 10.30.

“Кількість учасників  таких акцій має зростати.  Кожен з нас має зрозуміти, що користь від подібних протестів є, і якщо Павліченків випустять, то надалі такі спроби позбавити волі  інших чесних людей проваляться”, - вважає Сергій Кузан, голова Молодіжного Націоналістичного КонгресуМНК закликає підтримати сім’ю Павліченків на наступній акції і пам’ятати: сьогодні – Павліченки, завтра - ти!