Івано-Франківщина зібрала ''новобранців''

02.07.2015

На теренах Івано-Франківщини, поблизу села Тенетники, з 26 червня до 1 липня, другий рік поспіль відбувся молодіжний патріотичний табір «Новобранець». Цьогоріч він був присвячений Вадиму Савчаку, який загинув у зоні бойових дій на Сході України. 

У таборі взяли участь понад 30 молодих людей з Івано-Франківщини, Тернопільщини та Рівненщини. Учасники табору мали змогу послухати цікаві гутірки від досвідчених лекторів, здобути навики володіння зброєю, вдосконалити себе морально та фізично. 

«Дуже хороший табір. Цікаві гутірки, з яких ти дізнаєшся для себе багато нового. Я впевнений, це знадобиться в моєму житті. Теренова гра, вимарш та смуга перешкод - дають можливість пізнати свої фізичні якості, на що я здібний у певних ситуаціях. Спасибі організаторам за незвичні, але надзвичайні шість днів у моєму житті», - говорить Роман Яцків, учасник табору з Івано-Франківщини.

«Ми сподіваємось, що таборовикам сподобалось проведення табору. Впевнені, що вони взяли щось корисне для себе. Організатори табору старались зробити цікаву та пізнавальну програму», - говорить комендант табору Дмитро Карас.