Інститут українофобії відкрився у Львові

12.03.2011
11 березня 2011 року у Львові напроти університету ім. І. Франка в честь роковин перебування Д.Табачника на посаді міністра освіти України відбулось урочисте відкриття та встановлення «меморіальної дАски за особливі заслуги та здобутки в галузі Атєчєствєної освіти». Організаторами акції є АнтиТабачна кампанія, яка об’єднала Молодіжну референтуру Конгресу українських націоналістів, Молодіжний націоналістичний конгрес (МНК), ОУМ «Спадщина», ГО «Борець» та свідому молодь і активне студентство.
Дошку прикріпили на імпровізованому вищому навчальному закладі у вигляді великого дерев’яного ящика – «Інституті Українофобії ім. Д.В.Табачника».
«Інститут» на честь Д. Табачника нагадував сільський виходок, вступити у який допоможуть гроші, вкинуті у трилітрову банку з написом «Вступ по-табачницьки». На виході випускникам такого ВНЗ вручали медалі з осликом та диплом на шматку туалетного паперу. Після урочистої презентації «Інституту» на ньому встановили пам’ятну дошку червоного кольору із вигравійованими золотими буквами та портретом міністра освіти.
«Ця дошка – подяка міністру Табачнику за рік його діяльності, яку ми «схвалюємо». Ми і надалі настоюватимемо на тому. Щоб міністра Табачника зняли», - повідомив один з організаторів акції, член ЛОО МНК Андрій Бень.