''Гурби-Антонівці'': єднаємо Україну

22.04.2015

Традиційна спортивно-патріотична гра «Гурби-Антонівці», яку вже тринадцятий рік організовує Молодіжний Націоналістичний Конгрес, цьогоріч присвячена побратиму і другу МНК Володимиру Гарматію, що загинув на війні у Луганській області, виходить на якісно новий рівень: уже подано більше 600 зголошень, а кількість учасників становитиме близько 450. Про це та інше говорили на прес-конференції у приміщенні «МайданПресЦентру» Іван Кішка, голова МНК та Дмитро Жмайло, заступник голови МНК.

«Важливість цієї гри полягає в тому, що участь в ній візьмуть патріоти зі всіх регіонів України. Вони будуть розподілені в командах за схемою «Схід і Захід разом». Окрім цього, ми повертаємо кошти за проїзд для учасників зі східних областей», - розповів Іван Кішка, голова МНК та оргкомітету гри.

Важливо, що організатори запрошують і представників інших країн: білорусів, поляків, росіян, литовців, латвійців. «Молоді люди, котрі пройшли «школу виживання» на Гурбах –готові до боротьби. Так, під час Революції Гідності, 14-ту сотню Самооборони Майдану «Вільні Люди» (яку, до речі, російська пропаганда назвала «найжорстокішою») утворили саме «випускники» теренівки», - додав Дмитро Жмайло, заступник голови МНК та член Ради Вищих Спостерігачів (РВС). 

«Гурби-Антонівці» - це проект, що вже тринадцять років успішно загартовує молодь фізично, пропагандує патріотизм та об’єднує українців.

Нагадаємо, що «Гурби-Антонівці ім.В.Гарматія» відбудуться 1-4 травня на Тернопільщині. Цього року кожен може підтримати гру, долучившись до збору коштів на "Спільнокошті".