GorganyRace 2016: участь взяли 6 команд МНК

30.06.2016

Уже традиційно МНКівці взяли участь у пригодницьких перегонах “GorganyRace 2016”, які щорічно проходять в Карпатах. Цього року участь у змаганні взяли 226 команд та 527 учасників. З них – 6 команд складались з представників МНК.

Суть змагань – за відведений час здолати дистанцію і взяти якомога більше контрольних пунктів (КП). Цікаво, що до дня змагань, ніхто не знає маршруту. Лише за дві години до старту, організатори роздають карти з маршрутом дистанції. Так учасники класу “спринт” за добу мали пройти більше 60 км, “трек” – 90 з гаком км за 30 годин, велосипедисти за 30 годин мали здолати близько 130 км велосипедом і 30 км пішки, а ті, хто змагався у класі “півспринт”, за 12 годин повинні були здолати більше 40 км.

Фінішувати вдалось двом командам МНК - результати можна переглянути тут.

"Це не просто крута пригода, а своєрідний вишкіл, до яких ми, МНКівці, звикли. Ще раз випробували себе, цілком задоволені. До наступного року зробимо роботу над помилками та поставимо серйозніші цілі щодо участі у змаганні", - гооворить Андрій Кладочний з команди "МНК проти вітру".