Голову Секретаріату МНК включено до Громадської ради Міносвіти

11.07.2016

Соломія Фаріон, Голова Секретаріату МНК, увійшла до складу громадської ради при Міністерстві освіти і науки. Усього в громадській раді - 35 осіб, яких обрали з 120 кандидатів.

“Питання виховання молоді - одне з ключових для МНК. Уже багато років поспіль, окрім проведення власних заходів, ми допомагаємо організовувати дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру "Сокіл" ("Джура"), яка проводиться під егідою МОН. Одним із найважливіших завдань щодо реформування освіти є національно-патріотичне виховання, яке не зводиться до шароварництва, перефарбованого в синьо-жовті тони радянського патріотизму, а виховання дієвих патріотів. Участь в громадській раді при МОН - це ще одна можливість вплинути на це”, - говорить Соломія Фаріон.

Окрім того, МНК має колосальний 15-ріний досвід у цій сфері. Тож тепер, коли після Революції Гідності національно-патріотичне виховання стало впроваджуватись на державному рівні, МНК намагається передати свої вміння і досвід, щоб виховання було максимально ефективним.

Довідка: Громадська рада при Міністерстві освіти і науки України створена для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, ефективної взаємодії Міністерства освіти і науки України з інститутами громадянського суспільства, здійснення громадського контролю за діяльністю МОН України, врахування громадської думки при формуванні та реалізації державної політики.