Голова Сумського МНК увійшов до ''десятки найкорисніших''

06.03.2013

“Той, хто сильний духом і не опускає руки. Той, хто в найскладніших ситуаціях працює над створенням. Той, хто не ниє і не проклинає владу (хоча не без цього). Той, хто багато часу поза роботою займається справою, яка не приносить прибутку”, - приблизно такими словами починається матеріал, опублікований на сайті “Всі Суми”. Він присвячений підбиттю підсумків проекту “Топ-50” найкорисніших і найзначиміших людей Сумщини за 2012 рік.

До цього рейтингу потрапив і Олександр Бойко – голова Сумського осередку Молодіжного Націоналістичного Конресу. Слід зазначити, що обирає експертна група, враховуючи попереднє головування, в якому кожен має право віддати голос.

Експерти визначили, що Олександр Бойко гідно займає 9 місце. І це з 50. За матеріалом сайту “Всі Суми”, голова Сумського МНК – патріот на 100%.

“Пам'ять героїв національно-визвольної боротьби українського народу можна шанувати традиційними ходами з прапорами і промовами. А можна спробувати повторити цю боротьбу, звичайно, беручи до уваги, що зараз - мирне життя. Олександр Бойко робить саме це - він організовує військові ігри для патріотичної молоді в тих місцях, де в ХХ столітті розгорталася реальна боротьба за незалежність України. У лісовому масиві на півночі Сумського району на початку 20-х років базувались загони повстанців, які боролися проти більшовиків. Тепер там щорічно розгортається партизанський “бій” “Ревін яр” під керівництвом Олександра Бойко. Сумська молодь регулярно бере участь у всеукраїнській грі “Гурби – Антоновці”, присвяченій бою підрозділів Української повстанської армії проти військ НКВС. “У мене є внутрішня потреба робити те, що я роблю. Досвід виживання на місцевості дозволяє мені впевнено говорити всім, що переночувати в зимовому лісі з комфортом без намету - це просто”, - говорить Олександр Бойко”, - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Олег Медуниця, другий Голова МНК, народний депутат України, займає 44 позицію цього ж рейтинга. Свій вибір експерти пояснюють антикорупційною діяльністю Олега В’ячеславовича.