Молодіжна консультативна група ООН окреслила план діяльності

20.05.2015

Цього вівторка, 19 травня, учасники Молодіжної консультативної групи ООН, що створена для підтримки діалогу з молодими лідерами та залучає молодь до розробки і реалізації програм ООН, зустрілися для обговорення подальшого плану сумісної роботи.

«Ми, як учасники, познайомилися одне з одним, коротко розповіли про організації, які представляємо, а також проекти, які плануємо втілити. У свою чергу, організатори, зокрема голова проекту і представниця Фонду народонаселення ООН в Україні Нузгат Ехсан розповіла про напрямки роботи ООН з молоддю. Вона наголосила на тих проектах, до яких ООН закликає долучитися», - розповіла про хід зустрічі Соломія Фаріон, Голова Секретаріату МНК.

На сайті організації йдеться, що ООН в Україні бачить у Молодіжній консультативній групі ефективну платформу для реалізації молодіжних проектів в рамках плідної співпраці ООН і українських молодіжних організацій.

«Молодіжний Націоналістичний Конгрес вважає розвиток молодіжної політики одним з основних напрямків роботи. Саме тому наше членство представлено у цій консультаційній раді. Окрім цього, МНК увійшов до Ініціативи з реформування молодіжної політики Реанімаційного пакету реформ та Ради з реформування Міністерства молоді», - говорить Іван Кішка, Голова МНК.

Нагадаємо, що протягом минулого місяця ООН отримала 80 заявок щодо участі в Молодіжній консультативній групі. Було відібрано 12 молодих людей, серед яких – Голова Секретаріату МНК Соломія Фаріон.