Голова МНК відвідав Опольський університет у Польщі

13.03.2013

11 березня в стінах Опольського університету (Польща) відбулася зустріч голови МНК Сергія Кузана із українцями міста Ополе. На зустрічі були присутні  як студенти університету, які тільки нещодавно приїхали на навчання до Польщі, так і люди українського походження, які народилися в Польщі або давно тут працюють.

Під час зустрічі голова МНК розповів про реальний стан активності молоді діаспори, а також про діяльність громадських організацій, як в Україні, так і за її межами. Після цікавої дискусії закликав молодь  не соромитися свого походження, а навпаки - пишатися своїм корінням і популяризувати українську культуру. Особливу увагу звернув на організацію форуму української молоді діаспори і запросив українців з Ополя активніше долучатися до діяльності.

В Опольському університеті навчається представник МНК з Тернополя Ірина Вівсяна: ”Дуже рада, що відбулася така зустріч! Маю на неї великі надії, бо це був перший крок у створенні активної української громади в Ополе. Під час дискусії, яка відбулася на зустрічі, накреслилися кілька напрямків, у яких треба діяти, але головний висновок — нас з кожним роком стає все більше і саме ми мусимо організувати ту структуру, яка буде нас об’єднувати! ”

Також під час зустрічі було репрезентовано плоди видавничої діяльності МНК, і кожен учасник отримав новий номер “Терену”.