ГО Тернопільщини об’єдналися з метою сприяння територіальній обороні України

25.03.2017

24 березня у Тернополі представники військово-патріотичних та волонтерських організацій підписали Меморандум про співпрацю громадських об’єднань у рамках громадської ініціативи “Рух сприяння територіальній обороні України” (далі – Рух) . Молодіжний Націоналістичний Конгрес також приєднався до ініціативи.


Рух ‒ це некомерційне громадське об’єднання. Співзасновники бачать свою місію в сприянні державі у формуванні масової, дієвої та боєздатної системи територіальної оборони, що інтегрована в загальну систему оборони країни. Стратегічна мета – створення в Україні потужного громадського інституту територіальної оборони України, запровадження масової військової підготовки громадян з метою підвищення обороноздатності країни.

“Лише тоді наша держава стане справді сильною, коли ми будемо діяти спільними зусиллями. Тому зараз ми не будуємо окремого збройного формування – ми будуємо загальнонаціональну систему територіальної оборони за участю громадян для всієї країни”, - говорить співзасновник Руху, член МНК Іван Кізюк.

Меморандум підписали спільно ТОДА, Тернопільська обласна рада та 18 громадських об’єднань області, зокрема Молодіжний Націоналістичний Конгрес, ПЛАСТ, Всеукраїнський союз ветеранів АТО, Об’єднання бойових побратимів, Правий сектор та ін.