Гідне вшанування жертв голодоморів в Україні

09.11.2011
Молодіжний Націоналістичний Конгрес створив інструкцію, як можна долучитися до кампанії “Гідне вшанування жертв голодоморів в Україні”.

Застосувати всі пункти інструкції, на щастя, не вийде в деяких західних регіонах, бо місцеві органи самоврядування (МОС) вже давно перейменували вулиці, які носили імена організаторів голодоморів. Тому в таких випадках лишається тільки нагадувати про дотримання трауру в четверту суботу листопаду місцевим телерадіокампаніям.


Крок 1. Підготувати і занести звернення до місцевих телерадіокомпаній з проханням дотримуватися жалоби 26 листопада (день пам’яті жертв Голодоморів в Україні)

 • Зразок звереннення додаток 1* (приклад подачі звернення від ЦП МНК)
- Кожна громадська організація може подати звернення на своєму бланку; фіз. особа подає на окремому аркуші (не на бланку, без вихідного номера)
- Звернення повинно містити: найменування адресата, підпис, для юр.осіб - вихідний номер та дату, ПІБ та посаду уповноваженої особи; для фіз.осіб - дату, ПІБ, поштову адресу подавача.
- Найкраще звернення занести особисто в 2-х примірниках: канцелярія (приймальня, секретаріат) забирає 1 примірник собі, на іншому робить відмітку про отримання і повертає Вам.

 • надіслати до місцевих ЗМІ прес-реліз про те, що ви звернулися до телерадіокомпаній щодо дотримання трауру 26 листопада. Зразок релізу додаток 2*, копію надішліть до Інформцентру МНК press@mnk.org.ua***
 • поширте інформацію про те, що ви занесли звернення в соціальних мережах
 • по можливості отримайте письмове підтвердження від каналів про те, що вони дійсно будуть дотримуватися трауру 26 листопада, розповсюдьте цю інформацію та надішліть копію до Інформцентру МНК press@mnk.org.ua***
Крок 2. Підготувати і занести звернення з питання перейменування вулиць міста.
 • зразок звернення додаток 3*
 • список імен, організаторів голодомору додаток 4*
 • надіслати до місцевих ЗМІ прес-реліз про те, що ви звернулися до Місцевих органів самоуправління щодо перейменування вулиць.
 • При отримані відповіді від ОМС на ваше звернення оприлюдніть цей лист через місцеві ЗМІ, а також надішліть копію до Інформцентру МНК press@mnk.org.ua***
Крок 3. Проведення трафаретної кампанії з нанесенням інформації про те що, вулиця носить ім’я злочинця, який засуджений судом чи міститься в списках СБУ по причетність до організації голодомору.
 • Визначити вулиці, які є у вашому населеному пункті та підлягають розмальовці додаток 4*
 • виготовити трафарет: файли зображення* та відео інструкція* додаються,
 • надіслати до місцевих ЗМІ прес-реліз про те, що ви нанесли інформаційні написи на вулицях, які носять імена злочинців.
 • Максимально поширюйте фотозвіти в соціальних мережах про нанесення трафаретів для залучення нових симпатиків.
!!!!!!! Не наносьте трафаретні написи на приватні відремонтовані фасади, якщо немає навколо нічого підходящого для нанесення - лишайте відбитки на асфальті.

* гіпер-посилання спрацьовує при наведенні, висвітлюється посилання на документ (Для того щоб зберегти документ натискайте->Файл->Завантажити як... і вибираєте формат) чи веб-сторінку.
** документи надані на фірмовому бланку ЦП МНК, як зразок оформлення документації.
*** Інформцентр МНК буде максимально сприяти поширенню наданої вами інформації. Тому одразу після подачі звернень (не чекаючи відповіді на них), після кожної “розмальовки”, надсилайте повідомлення на press@mnk.org.ua