На думку Герман, білборди з Януковичем може захистити Ісус Христос

11.01.2012
Радник президента України - керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації президента Ганна Герман вважає невдалими білборди з новорічними привітаннями глави держави Віктора Януковича.
Коментуючи в ефірі "5 каналу" у вівторок увечері факти пошкоджень білбордів із зображенням В.Януковича в різних регіонах країни, вона зазначила, що "необхідно враховувати, де і які білборди розвішувати".
"Якби, наприклад, це був білборд, на якому було б написано "Христос народився, славімо його! В.Янукович" і більше нічого, то, знаєте, кожен п'ятий, принаймні, подумав би, чи хоче він у ці слова "Христос народився" кинути якимсь брудом".
Г.Герман також вважає, що письмові рекомендації місцевої влади щодо президентських білбордів спровокували хуліганські дії "такі, а не інші кроки невдоволеної частини людей".
"І це необхідно було також прорахувати. Це такі дрібниці, на яких необхідно вчитися, як не слід робити в країні пропаганду державну", - резюмувала радник глави держави.
Водночас Г.Герман висловила думку, що пошкодження білбордів - це не та тема, на яку необхідно витрачати час. "Не треба мати багато розуму, щоб воювати з портретами", - сказала вона.
Як повідомлялося, міліція проводить дослідчі перевірки фактів пошкодження фарбою білбордів із зображенням президента України Віктора Януковича у низці міст країни (Київ, Львів, Запоріжжя, Рівненська область).
"Щодо всіх таких подій матеріали зареєстровано, проводиться дослідча перевірка", - повідомив перший заступник начальника департаменту охорони громадського порядку МВС Сергій Поготов на прес-конференції в Києві у вівторок.