Фотовиставка «Два століття – Одна війна» в цифрах

23.02.2018
Сьогодні молоді люди не часто мають нагоду знайомитись з історією боротьби за українську державність "без нафталіну". А нам потрібне відчуття спорідненості з борцями попередніх епох, потрібно відчувати свій обов'язок. Бо сучасне покоління українців тільки тоді розумітиме вартість державності, коли знатиме скільки в цю справу було вкладено. А те, що для нас буде справді цінним — те ми точно зможемо захистити.
" Ми почали цей проект з думкою про те, що молодь на сході України повинна знати правду про визвольну боротьбу УПА проти польського та російського поневолення у 20 столітті. Ми маємо сьогодні добрий приклад, що імперські настрої Росії не розвіялися "як туман на сонці". І захист національної безпеки тепер лежить на плечах вже нового покоління українців. А рівно через місяць після початку роботи над проектом ми подумали, що не варто акцентувати нашу увагу лише на Сході, і наша команда рушила з виставкою у всі регіони України. Погано те, що не вдалось побувати у Криму " — розповідає Василь Дубовий, координатор проекту.
85% фінансової допомоги надала Фундація Вільні Люди

Що далі?

Незабаром роздруковані зразки виставки з’являться в регіональних осередках Молодіжного Націоналістичного Конгресу. ЇЇ презентуватимуть в селах та обласних центрах. Також кожен охочий зможе придбати виставку особисто. До речі, наша команда вже почала працювати над проектом фотовиставки у віртуальній реальності. Тож чекайте новин :)