Фільм «Громада може» показали в кіноклубі МНК

13.12.2010
9 грудня в молодіжному кіноклубі МНК відбувся показ фільму «Громада може». Незважаючи на невелику кількість глядачів, порівняно з минулими кіноклубами, сам захід виявився дуже вдалим.
Глядачі мали можливість не тільки переглянути відео про «Революцію на траві», яка фактично стала початком «Помаранчевої революції», а й поспілкуватися вже після перегляду фільму з її учасниками та організаторами.
Олег Медуниця, почесний член МНК, екс - заступник Голови Сумської ОДА, та Віктор Бобиренко, начальник управління сім'ї та молоді Сумської ОДА в 2005-2010 роках, які приїхали з Сум спеціально для того, щоб поспілкуватися з молоддю, розповіли цікаві історії з життя наметового містечка та організації пікетів.
Олег Медуниця: «Коли постала потреба виступити проти Указу Президента про об’єднання ВУЗІв, до мене прийшло п’ятеро студентів, я пояснив їм можливі наслідки наших пікетів. Через пару днів повернулись тільки троє, і сказали, що вони готові, і ми почали…»
Віктор Бобиренко: «З сімнадцяти тисяч студентів в місті Суми через наметове містечко за весь час страйків пройшло десь сімсот чоловік, тобто це менше 5% від їх загальної кількості. Але ці 5% змогли вибороти свої права, хоча проти них діяла міліція, влада, спецпідрозділи. Так буває завжди, активна меншість веде за собою пасивну більшість, бажаю Вам бути тою меншістю, за якою потягнуться й інші».