Екстремальним змаганням полтавська молодь вшанувала Зимовий похід армії УНР

26.02.2012
25 лютого у Полтаві відбулося туристичне змагання "Зимовий похід – 2012", організатором якого виступив Молодіжний Націоналістичний Конгрес при підтримці голови Ковалівської сільської ради Юрія Бублика.
Змагання було приурочене до вшанування героїв Зимового походу армії УНР. Не дивлячись на тяжкі погодні умови,  учасники змагання пройшли маршрут довжиною в 35 кілометрів, під час якого відшукували «секретні коди»,  виконували завдання організаторів на контрольних точках, перевіряли себе в екстремальних ситуаціях.
На фініші, який відбувся на березі Свободи у с. Ковалівка, деякі учасники і організатори поділилися своїми враженнями:
Олександр Бігуненко,студент, 20 років, член МНК: «Щоб скоротити шлях ми переходили через залізничний насип. Особливо важко було йти до фінішу через поле, бо ноги провалювалися в сніг до колін, а взагалі все було класно».
Анастасія Петрик, студентка, 22 роки: «Не жалію, що пішла. І взагалі, чого жаліти коли поруч такі гарні хлопці (сміється). Сподобалося все, наш командир вів нас гарно, хоча ми і накинули додаткове коло».
Дмитро Жмайло: організатор, член ЦП МНК: «Хочу подякувати усім, хто долучився до даного заходу і безпосередньо взяв у ньому участь не дивлячись ні на що. Я бачу, що всі задоволені і це означає, що наша справа не даремна».
Голова Ковалівської сільради Юрій Бублик зазначив, що йому приємно підтримувати українців і все українське, тому він і надалі допомагатиме МНК в проведенні подібних заходів.
У підсумку призові місця вибороли команди: "Воля" - І місце, "МНК" - ІІ місце і "Кульбаба" - ІІІ місце. Переможці «Зимового походу» отримали почесні грамоти і подарунки від МНК.
Після проходження випробовування учасників частувалися кулешем  під супровід повстанських пісень у виконанні лідера полтавського гурту «Дельтора» Євгена Янкевича.