Другий табір КВЛ відбувся у Львові

17.08.2016

12-15 серпня поблизу Львова відбувся Молодіжний патріотичний табір «Курс Вільних Людей». Завдяки насиченій програмі всього за 3 дні учасники встигли пограти в ігри, стати командою, сходити на екскурсію, позмагатись і, головне, ще й повчитись.

Три незабутніх дні поблизу Львова провели учасники «Курсу Вільних Людей». Програма передбачала: лекції на актуальні теми, дискусії, робота в команді та командна смуга перешкод, вечірня екскурсія в місцеву обсерваторію, майстер-клас з імпровізації та багато іншого.

Про здобуті знання та пережиті емоції найкраще розкажуть самі учасники.

«Я отримала колосальний досвід на таборі. Тепер я розумію своє місце в громадській діяльності, свої можливості та “силу” свого слова. На таборі думка кожного є важливою, і скільки було людей, кожен мав свою думку, не боявся її висловити… Подібне я зустрічаю рідко. Найбільше запам’ятався тренінг із зоровим контактом і те, що не потрібно боятися помилятися. Також особливо нас усіх зблизив концтабір, показав як повинна виглядати команда і підтримка в ній», - ділиться враженнями учасниця табору Вероніка Куликовець.

«Для мене "Курс Вільних Людей" став не просто чудовою можливістю для того, щоб познайомитися з крутими і цікавими людьми чи навчитися чогось нового, "КВЛ" - це величезна доза мотивації, якої часом так не вистачає. 
Будучи на таборі ти, абстагувавшись від якихось негативних думок та внутрішніх застережень, починаєш мислити і налаштовувати себе на роботу та результат. А це дуже круте відчуття. Дякую КВЛу за позитив, емоції, зарядку, мотивацію, нові знання та бомбезні враження», - учасниця табору Ірина Ферин.

«Табір "Курс Вільних Людей" - це надзвичайна можливість для молодої людини, щоб змінити свою країну. Нам важко про це говорити, але наша рідна земля мусить подолати перешкоди, змінити думки своїх дітей про щасливе життя, не просто мріяти про майбутнє, а іти вгору минаючи біль, спокусу і злобу. А саме в оточенні однодумців та тих, хто бажає допомогти своїй Батьківщині можна дізнатися відповідні знання та отримати необхідний досвід...

Час у цьому таборі летить, неначе птах. За чотири дні ти зближуєшся з людьми так, ніби ти їх знаєш роками, бо вас об'єднує одна мета, стати вільним і незалежним, підняти український дух, так як колись це зробили видатні ОУНівці, ті хто не погодилися із стереотипами і правилами інших.
Розумні спікери піднімають цікаві питання, над їхніми словами можна не тільки роздумувати, а й взяти щось для себе, те, що допоможе нам у житті. Те, що нам потрібно, тобто дисципліна і організованість, змінять ваше уявлення про брак часу, а легкі активні ігри, смуга перешкод підштовхнуть кожного до активного способу життя», - переконує учасниця Оля Сидій.
Організатор: ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" за сприяння Міністерства молоді та спорту України.

Нагадаємо, що це лише другий табір «Курс Вільних Людей», попереду ще подібні у Києві та Сумах. Якщо ти хочеш спробувати щось нове та провести останній дні літа з користю, тобі сюди.