''Донцовський звір'' здобув перемогу в п’яти із семи вагових категорій

11.03.2013

9 березня у Миколаєві Львівської області відбулися змагання за звання кращого бійця міста. Турнір пройшов під гаслом “Борітеся – поборете”. Турнір організовано громадською організацією Молодіжний Націоналістичний Конгрес та громадським рухом “Твереза Україна” за сприяння місцевої федерації боксу.

Турнір із боксу, присвячений 199 річниці від дня народження українського письменника Тараса Шевченка, пройшов між двома миколаївськими школами боксу “Донцовський звір” та “Піранія”. Захід відбувся в спортивному залі школи №1 за підтримки місцевого населення, які прийшли повболівати за своїх улюбленців.

Школа боксу “Донцовський звір” створена під егідою членів львівського осередку Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) та “Твереза Україна”, які пропагують здоровий та активний спосіб життя серед молоді.

“Геній української мови ніколи не займався схожими видами спорту, проте  Шевченко для українців є символом боротьби та незламності духу. Кобзар боровся словом, а хлопці боротимуться сьогодні кулаками”, - такими словами розпочалися змагання з боксу.

Парубки змагалися у семи вагових категоріях. У категорії до 38кг перемогу здобув Шляхетко Мстислав (клуб “Донцовський звір”), до 47 кг – Яцук Олександр (клуб “Донцовський звір”), до 56 кг – Монаршук Богдан (клуб “Донцовський звір”), до 60 кг – Пунт Сергій (клуб “Донцовський звір”), до 65 кг – Береговий Роман (клуб “Піранії”), до 69 кг – Левицький Руслан (клуб “Піранії”). А от у категорії до 73 кг визначилося два переможці Мартинців Василь та Груник Андрій, обоє представляють боксерський клуб “Донцовський звір”.

“Всі хлопці готувалися до цих змагань впродовж тривалого часу, адже на кожного чекав гідний суперник. Кожен із них заслуговував перемоги, та її здобували кращі та сильніші на цей момент. Юнаки, яких спіткала невдача – тепер тренуватимуться з ще більшою наснагою і ентузіазмом, щоб показати свої можливості та перемогти у наступному бою”, - додав по завершенню турніру тренер боксерського клубу “Донцовський звір” Володомир Торченюк.