''Добровольці Божої Чоти'' у Сумах: ''Вони витримали. Не витримав бетон''

08.11.2016

У Сумах відбувся показ документального фільму "Добровольці Божої Чоти" в рамках "Кіномарафону Нескорених Націй", організаторами якого став Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Захід відвідали більше 50 людей, присутніми були як маленькі, так і більш дорослі сумчани. Перед початком перегляду фільму, був представлений фрагмент прес-конференції в Сумах одного з режисерів, Леоніда Кантера, який розповів про свою мотивацію до створення стрічки, та настрої, якими він був захоплений після перебування на місці бойових дій, та Олексія Бика - композитора пісні “Добровольці Божої чоти”.

""Добровольці Божої чоти" бачила і не раз, але кожен перегляд - неначе вперше. Найбільше запам’ятався коментар Гатила на початку фільму, про те, що кожен, хто крав, брав і давав хабарі, по краплиночці перетворив нашу країну в море бруду. Я вважаю, що, на жаль, так і є, тому, головною метою тих, хто лишився в тилу, має бути чесне та гідне життя", - говорить Кароліна Романченко, учасниця заходу.
Згадали і про надто молодого хлопця, який в цей день загинув у боях за аеропорт - Сергія Табалу "Сєвер", на честь якого цього літа на Сумщині МНК проводив вишкільний табір. 

Заключним став вираз, який став символом усіх воїнів, які боронять Україну: "Люди витримали, не витримав бетон".