Добровольчий батальйон "Крим" увійде до складу ЗСУ

12.07.2015

Добровольчий батальйон "Крим" стане частиною Збройних сил України, - відзвітував командир добровольчого підрозділу Ісса Акаєв.

За його словами, між керівництвом батальйону "Крим" і керівництвом Генштабу ЗСУ досягнуто домовленості про формування підрозділу з уродженців Криму на контрактній основі, - повідомила "Українська правда"

"Загальне рішення прийнято. Поки на словах. Домовилися, що підрозділ буде в прямому підпорядкуванні начальника Генерального штабу", - сказав Акаєв. Оформлення контрактів буде проходити через військові комісаріати за місцем реєстрації бійців.

Основу батальйону чисельністю до 1000 військовослужбовців разом з допоміжними службами складуть кримські татари. Наразі, за словами Акаєва, готові підписати контракт і продовжувати службу 50 добровольців.

Домовленість з Генштабом передбачає, що "Крим" буде першим мусульманським підрозділом у складі ВСУ. При цьому в ньому зможуть служити військовослужбовці інших віросповідань.

На думку Акаєва, через 2-3 місяці після наказу про формування підрозділу у складі ВСУ батальйон зможе відправитися в зону проведення АТО.