До участі у турнірі на Кубок пам’яті Героїв зголосилося вже сім команд

27.01.2012
Взяти участь у турнірі Кубку пам’яті Героїв з міні-футболу, який щороку проводить Київський осередок ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», зголосилося вже сім команд. 

Це команди МНК, Спілки студентського самоврядування Національного авіаційного університету, команда економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, чемпіони попереднього розіграшу команда НАУКМА, Студентська спілка «Студентський актив», «Покоління Майдану» та LSK Alati.

Нагадуємо, що останній день реєстрації учасників закінчується 1 лютого. Цьогорічний турнір присвячений 100-річчю від дня народження визначного діяча українського національно-визвольного руху, Голови ОУН, керівника Антибільшовицького блоку народів Ярослава Стецька. Орієнтовні дати проведення турніру: 4-5 або 11-12 лютого (в суботу або неділю). В разі згоди на участь команди від вашої організації, просимо надіслати заявку, де зазначити назву команди та склад учасників, на електронну адресу mnk@mnk.org.ua Контактна особа: Сергій – 050 384 52 04 Турнір відбуватиметься у закритому приміщенні. Формат проведення:  5 на 5 Докладніше про правила участі тут Довідка:  Турнір «Кубок пам’яті Героїв» було започатковано в 2006 р. Кожен рік він присвячувався конкретній героїчній постаті з української історії. Чотири роки турнір відбувався за підтримки Київської міської державної адміністрації, а саме – Головного управління у справах сім’ї, дітей та молоді КМДА.  Переможцями турніру ставали Українська студентська спілка, Християнсько-Демократичний Союз Молоді, Молодіжний націоналістичний конгрес та двічі збірна НАУКМА.