До народження Євгена Коновальця у Сокалі відбувся здоровий забіг

12.06.2013

9 червня у місті Сокаль відбувся забіг, присвячений здоровому способу життя та дню народження визначного військового діяча України, засновника УВО та ОУН, людини, яка ще за життя стала символом національно-визвольної боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу – Євгена Коновальця.

Забіг розпочався о 13:00 у центрі міста з невеликої руханки, після якої люди колоною розпочали біг.

Учасники цього дійства пробігли за маршрутом: площа Січових Стрільців – вул. А. Шептицького – Українська –  вул. М. Шашкевича – вул. В. Стуса – стадіон "Хімік".

Під час забігу лунали такі гасла: "Твереза людина – твереза нація", "Тверезий розум і Тверезі думки!", "Будь вірний ти своїй Вітчизні!", "Доки ми єдині - ми непереможні!", "Що вибирають Українці? Українці вибирають спорт!" тощо.

"Здоровий спосіб життя – це запорука твого майбутнього. Я за те, щоб наша країна жила здорово, без алкоголю, тютюну і наркотиків!", – висловилася голова Сокальського осередку Молодіжного націоналістичного конгресу Ірина Михайлова.

Забіг завершився на стадіоні Хімік під гімн ОУН. По завершенні пробігу всіх учасників нагородили грамотами за активну участь у заході.

"Дуже добре, що знайшлися люди, які організували забіг за здоровий спосіб життя та проти шкідливих звичок. Обов’язково долучатимуся до схожих заходів та радитиму друзям відвідувати їх", – говорить один з учасників заходу Борис Владислав.