До Гурб – усього тиждень. Остання готовність

23.04.2013

Час, коли в лісовому масиві на межі Тернопільщини та Рівненщини зіткнуться три потужні сили, все ближче. Довгоочікувана гра "Гурби-Антонівці" ось-ось урочисто відкриється: хорунжі розгорнуть державний та повстанський прапори, усі присутні заспівають Гімн України, Голові МНК Сергію Кузану прозвітують про готовність учасників, і все – почалося… Як завжди, команди розведуть по терену, роздадуть пов’язки, які учасники оберігатимуть упродовж трьох діб так, ніби це – дійсно їх життя.

Для когось гра буде першою. Таких – близько третини учасників. Один з них, Руслан Сохацький з Чернівців, говорить, що очікує на "гру з синцями – без них ніяк". А для тридцяти ветеранів, які цьогоріч сформували власний курінь на чолі з екс-головою Львівського осередку МНК Андрієм Бенем, ця гра – далеко не перша, тож захотілося чогось нового: їдуть, щоб "влаштовувати нічні алярми, дезорієнтувати гравців".

Гра відбудеться. І головне тут навіть не цей факт, а те, що бій буде запеклим і масовим.

"Зголошувальна кампанія була проведена якісно. Останній термін подачі заяв – 20 квітня, але вже 8го їх уже надійшло 340. Станом на зараз – 400 анкет, з них затверджено 280. Щоправда, не всі й досі виконали умови для участі: тож ті, хто по-справжньому хоче  відчути шалені емоції, може встигнути і таки потрапити на "Гурби"", - говорить Голова оргкомітету Іван Кішка. Він додає, що успіху в зголошувальній кампанії можна завдячувати інформаційним партнерам: ГО "Українська справа", мистецькій агенції "Наш Формат", тернопільським виданням "Погляд" і "Доба", інтернет-толоці "Гуртом", рекламному агентству "Фреш", спільнотам соціальної мережі vk.com "Ми – патріоти України", "Живи по-українськи", "Мандруючи Вкраїною" та іншим.

Під час гри організатори обіцяють забезпечити якісне інформування: постійно вестиметься твіттер-трансляція. Щоб не пропустити найцікавішого – слідкуйте за офіційним твіттер-акаунтом Молодіжного Націоналістичного Конгресу - https://twitter.com/mnk_ua

Також МНК встановить інформаційній стенд в лісовому масиві. На ньому міститиметься довідка про історичні події – бій під Гурбами, командувача військом УПА Василя Кука, якому, до речі, присвячена ця гра.

Тож оргкомітет проводить останні наради, а гравці вже пакують наплічники, купують консерви, шукають в шафі камуфляж, перевіряють наявність квитків на потяг до Тернополя. І все це заради чого? Щоб вшанувати бійців УПА та отримати неймовірні враження, які цілий рік підігріватимуть бажання ще раз опинитися на "Гурбах".

Хто ж переможе? Це стане відомо лише 1 травня. А поки що, за даними опитування (проведене в соціальній мережі "Вконтактє"), перемогу здобуде курінь Левів під керівництвом голови Львівського МНК Назара Франчука, що вперше очолить таку кількість людей. За його словами, "шанси на перемогу досить великі, але всі команди можуть здивувати".

Умовне "друге" місце посядуть диверсанти (тобто - ветерани) на чолі з Андрієм Бенем. Сподіваємося, курінний тернопільської сотні Іван Ковалик, голова Тернопільського МНК, вже розробив свою тактику, адже бій буде запеклим!

Зустрінемось на терені, де в 1944 відбувся реальний бій, а в 2013 – на нас чекає реальна гра!