До 13-ї річниці МНК відбувся з'їзд членства організації

16.02.2014

До 13-ї річниці з дня створення Молодіжного Націоналістичного Конгресу відбувся урочистий з'їзд членів організації. Так, 16 лютого у Києві зібралося більше 50 активних діячів МНК, які протягом дня брали участь і в офіційній конференції, і у неофіційному святкуванні. 

Представлення звітів за різними напрямками діяльності відкривали гімном України. Одразу піля цього з вітальним словом виступив голова організації Сергій Кузан. Він згадав про поставлені перед МНК минулого року цілі, а також говорив про перспективи організації. 

"Якщо говорити про ті глобальні завдання, які ставимо перед собою, слід завжди виходити з того, що ми - носії націоналізму, які поширюють ідеологію у суспільстві. Разом з цим, формуюють це суспільство відповідно до своїх стандартів.  Якщо ж казати про внутрішні задачі, то плани - незмінні: кількісне розростання та якісне зміцнення організації", - наголосив він. 

Після цього присутні заслухали звіт голови Секретаріату Івана Кішки. Презентацію можна переглянути нижче. 

Також, слово мали голова Ради Честі Дмитро Жмайло, заступники голови МНК Соломія Фаріон та Віталій Вовк. 

"Мені довелося провести минулий рік за кордоном, у США. На жаль, не мав змоги повноцінно долучитися до діяльності МНК в Україні, але доклав зусиль, щоб про МНК знала діаспора. Так, відтепер українці в США готові прийняти МНКівців у себе, поширювати "Терен" та всіляко сприяти нашій діяльності. Тому в 2014 році ми розпочинаємо активну співпрацю з українством за кордоном", - зазначив у своєму виступі Віталій Вовк. 

Після конференції, яку закривали виконанням Гімну ОУН, МНКівці влаштували святковий фуршет та розважальну програму. 

"Дивовижно, що членство МНК, яке зараз постійно поповнюється "новими" людьми, живе як єдиний організм. Учора ти ще нікого не знаєш, а сьогодні, завдяки роботі "пліч-о-пліч", ти - повноправний член родини. Кожен розуміє: Молодіжний Націоналістичний Конгрес - це те, що залишиться з нами назавжди", - зазначила Аня Прокошева, член Харківського МНК.