Для чого молодь вже вдруге приїздить на “Стежки Нескорених”?

02.08.2018

Табір "Стежина Нескорених", що на Львівщині, вже добіг кінця. Близько 40 юних хлопців і дівчат з 9 областей України, що незламно, наставивши чоло страху та небезпекам підкорили Стежину, вже  повернулися додому.

Фізичний, інтелектуальний та моральний вишкіл витесували справжніх патріотів, готових бути корисним своїй країні. На таборі учасники мали змогу дізнатися більше про здоровий спосіб життя, лицартсво, мистецтво публічного виступу, історію українського націоналізму, основи критичного мислення та багато іншого від провідних лекторів Львівщини і не тільки. Ранкові руханки та дисципліна тримали усіх учасників у тонусі, а бокс та регбі довели, що бути у хорошій фізичній формі завжди доречно.

Стійкувати та захищати табір — одне із найважливіших завдань, тому кожен мав змогу відчути тягу відповідальності та важливості такої справи, не тільки в таборових умовах, а й в Україні. Особливо на 4 році війни із Росією потрібно бути пильним, як ніколи.

Протягом таборування, учасникам неодноразово потрібно було виходити із зони свого комфорту, живучи в польових умовах, долати страх невпевненості, розвивати дедукцію та переборювати лінь, виснаженість та власні забаганки, щоб довести самим собі — “рамки існують лише в наших головах”.

"На таборі “Стежина Нескорених” згуртувалась молодь з різними захопленнями, поглядами та ідеями, проте вже під кінець таборування всі учасники стали однією великою родиною, всіх об'єднала одна ідея — ставати кращими та будувати Українську Соборну Державу.Навіть, незважаючи на частий проливний дощ та холод, учасники докладали значних зусиль щоб виконати усі елементи вишколу. Провід табору намагався донести учасникам необхідність творити Україну величною та міцною, саморозвиватися, допомагати суспільству. Бо хто як не ми, українська молодь, маємо брати країну в свої руки, наводити лад та розвивати її."  — ділиться враженнями комендант табору подруга Фікус, Оля Сидій (Olya Sydii).

Хтось вперше жив у наметі, хтось вперше біг без зупинки, хтось вперше втікав із придуманого "концтабору" о 3-й ночі. Різні елементи табору ставали чимось новим для учасників — це могли бути як і раптові перешкоди, так і сюрпризи. Тим не менш, взявши волю в кулак та тримаючись струнко, таборовики довели, що готові стати відповідальними громадянами своєї країни.


Дякуємо Благодійна організація "Фонд Карпінських" за допомогу і сприяння у проведені табору.