Депутати Рівного не пройшли алкогольне ''мінне поле''

11.06.2013

Громадські організації Рівного перед сесією міської ради провели акцію на підтримку обмеження доступу до алкоголю.

Активісти МНК, громадського руху "Твереза Україна", "АкМ", "Пласту", "Рівненського православного молодіжного Свято-Софіївського Братства" та й просто охочі показували депутатам, міському голові і всій громаді Рівного наскільки в Україні більше можливостей придбати алкоголь, ніж у Норвегії. На 30 тис. населення в Норвегії одна точка, де можна придбати алкоголь, а в Україні – 100! (Інформація з доповідної записки народного депутата Михайла Головка до законопроекту 2062).

Стопки з рідиною, стилізованою під різні види алкоголю, були розставлені на "території України та Норвегії". Доброволець із зав’язаними очима мав пройти по мінному полю і не "підірватися". Але пройти його практично неможливо. Це на власному прикладі продемонстрував депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик, який із зав’язаними очима не зміг пройти неушкодженим через алкогольне мінне поле "Україна" і "підірвався" на декількох алкогольних мінах. Тим часом алкогольне мінне поле "Норвегія" зі своєю однією міною мало хто й помічав.

Антиалкогольна акція громадських організацій, спрямована закликати депутатів Рівнеради прийняти рішення на підтримку тверезницького законопроекту 2062 відбулася 25 квітня о 9.30 перед початком сесії ради біля будинку "Обнова".

В межах акції зібрано більше десятка підписів серед народних обранців на підтримку тверезницьких ініціатив. До міської ради та Верховної ради України звернулися 16 громадських організацій з проханням підтримати законопроект 2062.