Цьогорічний фестиваль Зашків зібрав рекордну кількість патріотів

17.06.2015

12-14 червня у рідному місті Євгена Коновальця пройшов патріотичний фестиваль “Зашків — Земля Героїв 2015”. Цей захід знову об'єднав патріотичну молодь для спільного вшанування пам'яті славного полковника.

В п'ятницю, 12 червня, організатори порадували всіх шанувальників творчості гурту “Скрябін”. На фестивалі відбувся показ унікального фільму про відомий гурт. На захід завітала мама Кузьми, а також відбувся кавер-вечір на його пісні.

Другий день заходу розпочався у Львові. У рамках фестивалю відбувся велопробіг від “Степана до Євгена”, який вже традиційно організовує місцевий осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Цьогоріч організаторам вдалося зібрати понад 250 любителів велосипеда. Учасники стартували від пам'ятника Степанові Бандері та закінчували біля пам'ятника Євгенові Коновальцю, подолавши понад 20 кілометрів.

Окрім велопробігу, члени МНК разом з побратимами із громадської організації “Твереза Україна” слідкували за дисципліною та охороною на фестивалі. Як і на будь-якому масовому заході, тут не обходилось без інцидентів, проте всі вони вирішувались швидко.

“На жаль, ще не всі усвідомлюють важливість подібних заходів, через що й виникають різні непорозуміння  з відвідувачами фестивалю. Проте щороку їх стає все менше. Радий, що молодь змінюється, стає більш патріотичною. Впевнений, що в майбутньому “Зашків” збиратиме ще більше таких хлопців та дівчат для вшанування Героя”, - запевняє один із організаторів, член львівського МНК Микола Тинський.