Цього року Олександру Богатирчуку виповнилося б 30…

21.10.2013
Цього року виповнилося 10 років від дня трагічної загибелі визначного діяча національного руху, «хрещеного батька», Почесного Члена Молодіжного Націоналістичного Конгресу Івана Гавдиди. 15 жовтня іншому Почесному членові МНК – Олександрові Богатирчуку-«Професору», як його звали в організації  – мало б виповнитися 30… Він також завчасно, ще зовсім молодим, пішов від нас в інший світ. 
15 жовтня членство Київського міського осередку Конгресу прийшло до могили Олександра на Братському кладовищі в Києві, принесло квіти, запалило свічки, впорядкувало пам’ятника Сашкові. 
«Є люди, які живуть хвилину за дві. Вони – мов спалах: дуже яскраво горять, але швидко згоряють. Такими людьми були Олександр Богатирчук та Іван Гавдида», - ділиться враженнями про Сашка його давній товариш, третій голова МНК Ярослав Іляш.
«Ми, молоде покоління МНК, не знали Богатирчука особисто. Але те, що він зробив для організації, для націоналістичного руху, змушує нас бути гідними його памяті. Ми будемо продовжувати його справу. Пишаюсь тим, що МНК пам’ятає про нього і несе його діло як прапор і далі», - каже голова секретаріату КМО МНК Маргарита Долгая.
Олександр був здібним організатором, талановитим журналістом, одним з найперспективніших діячів організації, не за роками мудрою та освіченою особистістю, мав глибоку повагу серед старших товаришів Конгресу та ОУН(б). Свого часу створив інформаційний бюлетень МНК «Терен», був одним з творців Націоналістичного порталу, мав велику кількість публікацій в провідних українських ЗМІ… Багато справ, які він не завершив, зробивши крок у вічність, знайшли продовження в діяльності МНК, її успіхах, звершеннях…
Хай земля Тобі буде пухом, Олександре!