"Чорна мітка" для Медведчука!

16.09.2018
Активісти та митці об’єднались, аби передати Медведчуку символічну «чорну мітку». Під офісом кума Путіна в Києві, активісти Молодіжного Націоналістичногои Конгресу, Вільні Люди та інші громадські організації, а також поети, музиканти, актори, представники «Музичного Батальйону» влаштували перфоменс, аби публічно заявити: Медведчук — кат українського народу, який повинен перебувати за ґратами.
Активісти прийшли до головного осередку «русского міра» в Україні не лише з піснями та віршами, а й з твердим переконанням: спільними зусиллями українці здатні позбавити кума Путіна будь-яких впливів та влади.
«Медведчук винен не лише в смерті Стуса. Він є головним прибічником Путіна в Україні, що системно працює над знищенням незалежності нашої держави. Громадська кампанія «Медведчук під арешт» триватиме доки українська влада не винесе йому судовий вирок, а світ - накладе персональні санкції і визнає токсичним», — говорить Кузан Сергій, заступник Керівника Проводу «Вільних Людей».
Акція «Стус чекає - Медведчук під арешт» є продовженням кампанії Національна ініціатива "Стоп Реванш" з вимогою до української влади розслідувати діяльність Медведчука. Акції вже відбулись у США та Австралії, найближчим часом відбудуться в інших країнах.
«Сьогоднішня акція — це нагадування про те, що українська громадськість чітко усвідомлює реальну роль Медведчука у розв’язанні війни на Донбасі, підтримці сепаратистів та його «внесок» у вирок Василю Стусу. Медведчук входить у санкційні списки США та Канади, а в Україні він почувається настільки комфортно, що його соратникам дозволяється скуповувати канали для поширення пропаганди Кремля, ми цього так не залишимо», — говорить Дмитро Жмайло, заступник голови МНК.
В акції взяли участь Сергій Василюк (лідер гурту Тінь Сонця / Tin' Sontsya), Олекса Бик , Jivosil-Vasil Liutyi, Сергій Солопай, поети і письменники — Ліля Мусіхіна, Радій Радутний, Богуслав Поляк, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк, Юрій Ягусевич, Богдан-Олег Горобчук, представники Babylon'13 та інші.