Чому Русини стали Українцями?

18.02.2013
Про важливість знання свого минулого влучно висловився Олександр Довженко: "Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців". В умовах сьогодення ці слова набувають особливого змісту для українців, оскільки “люди зверху” намагаються розколоти історично єдину націю. Вивчати минуле - означає будувати майбутнє. 
За роки князівств, царського правління, за час становлення Совєтського Союзу правда про походження українців замовчувалась - змінювались історичні свідчення, знищувались документи та пам’ятки. Та роки незалежної України дають можливість досліджувати, друкувати та нарешті, дізнаватись правду про свою історію.
Книга Євгена Наконечного "Украдене ім’я: чому Русини стали Українцями" - це те, що нам зараз потрібно. Вона допомагає відповісти на таке важливе питання: ким ми, українці, є насправді? Якщо Вам близьке Шевченкове: "Хто ми? Чиї сини? Ким? За що закуті?" і набридла московська пропаганда про колиску братніх народів та старшого брата, як і те, що політики постійно маніпулюють нашою історією для задоволення  власних "шкурних" інтересів, то ця книга - для Вас. Видання дає можливість дізнатися більше про давню українську історію і сформувати власну об’єктивну думку про походження свого народу.
Книга висвітлює появу та вживання назв "Русь", "руський", "українець" тощо. Автор систематизує, здавалося б, розрізнені факти історії України від давнини, до наших днів. Спираючись на сотні джерел, руйнує стереотип "великороса" та "малороса",  висвітлює походження і використання назв "москаль", "хохол", "жид", "кацап".
Євген Наконечний аналізує, як підступом та маніпуляціями віддаленій провінції великої княжої держави, заселеної в основному угро-фінами та чудськими племенами, вдалось через кілька століть не лише захопити руські землі  та київський престол, але і  вкрасти їхнє історичне минуле та навіть ім’я.  У книзі на багатому історичному матеріалі висвітлюються  передумови, витоки та закономірності розвитку Російської імперії. Автор викриває імперську  сутність  московської держави, незалежно від кольорів, у які вона фарбується.
Сьогодні  нам необхідно відкинути зайвий чужий  ідеологічний баласт, нав’язаний за роки окупації,  та пізнавати нашу справжню історію. Першим кроком у цьому напрямі може стати книга Євгена Наконечного "Украдене ім’я".
Книга видана за сприяння Молодіжного Націоналістичного Конгресу, коштом Юрія Калениковича Солоденка.
Вартість книги в усіх книгарнях -15 грн. 
Купуючи книгу в МНК, діє акція:  платиш за дві - отримуєш три! Звертатися за контактами: books@mnk.org.ua, (044) 234-70-20, 096 188-37-93, деталі щодо купівлі книжок 
Інформцентр МНК