Чоловік Повалій може очолити штаб ПР, але Клюєв керуватиме "з тіні" - ЗМІ

28.02.2012
Джерела в АП припускають, що формально виборчий штаб очолить хтось публічни, наприклад, Ігор Ліхута. 
Сегодня Ліхута може очолити штаб ПР, але фактично керуватиме все одно Клюєв Секретар РНБО Андрій Клюєв не буде формальним керівником виборчого штабу Партії Регіонів, однак фактично кампанією все одно керувати буде він. Про це з посиланням на джерела в Адміністрації президента й в оточенні секретаря РНБО пише "Сегодня". 
За інформацією джерела  в оточенні Клюєва, чутки про відсторонення політика від виборчої кампанії ПР ґрунтуються на невірно розтлумачених словах президента. 
"Так, формально керівником штабу буде хтось інший. Але гроші будуть у Клюєва, рішення буде приймати він (звичайно, радячись із президентом), і відповідальність за результат буде нести він", — пояснило джерело. 
Співрозмовник видання зазначив, що Клюєв зберіг свій вплив і навіть намагається його розширити, піднявши статус РНБО: "Він навіть зайняв під нього на Банковій півповерху, виселивши інші структури". 
У той же час джерело в АП заперечило інформацію про "півповерху", але визнало, що Клюєв дійсно почав роботу з посилення прав РНБО. При цьому "особистого конфлікту між Клюєвым і главою АП Сергієм Льовочкіним немає, хоча в питанні впливу у владі їхні інтереси, безумовно, зіштовхуються". 
За словами джерела в АП, що відсторонення Клюєва від штабу ПР є тільки формальністю, і главою штабу "буде хтось публічний… наприклад, Ігор Ліхута, чоловік Повалій. Але в структурі управління кампанією мало що змінюється". 
Нагадаємо, напередодні ЗМІ повідомляли, що рішення про те, що Андрій Клюєв не буде очолювати виборчий штаб партії, ініційоване главою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним.